Michal Kmoníček

Montáž, údržba a servis slaboproudých a zabezpečovacích zařízení

Jsem koncesovaný živnostník s více než 20 letou praxí v oboru a to od nejmenších objektů (byty, rodinné domky, chaty, chalupy, kanceláře atd.), až po velké průmyslové objekty (výrobní haly, obchodní domy atd.). Vlastním veškeré potřebné listiny, které mě opravňují ke zřizování elektronických zařízení, sloužících k ochraně osob a majetku.

Léty sbírané zkušenosti nejen montážní, ale hlavně servisní činností, pravidelná školení a aktivní vzdělávání se v oboru, mě předurčují spolu s Vámi vybrat to správné zařízení, které bude právě pro Vás ze všech zvážených hledisek to pravé. Nezatíží vaši peněženku víc než je nutné a přesto splní své účely víc než dobře.

Toto se snažím řešit osobním přístupem k zákazníkovi, diskuzí a samozřejmě bezplatnou cenovou nabídkou i v několika variantách.

Samozřejmostí je časová flexibilita a vysoká kvalita práce při montáži, záruční a pozáruční servis.

Mojí snahou je zajišťovat komplexní zabezpečení objektů a proto se má činnost zabývá i dalšími obory souvisejícími s touto problematikou.

Obory činnosti:

Není problém zajistit i daší související slaboproudá zařízení jako je například ozvučení objektů, společná televizní anténa atd.