Elektronické zabezpečovací systémy (EZS)

Pokud se rozhodnete udělat něco pro svůj klid, bezpečí a ochranu majetku, tak zcela jistě budete zvažovat Elektronický zabezpečovací systém (dále jen EZS).

Pokud se na mě s důvěrou obrátíte, tak začneme návrhem typu zařízení a bezplatnou cenovou nabídkou, kterou zpracuji na základě prohlídky objektu a požadavků zákazníka (ovládání systému, výstupní zařízení, rozsah atd.).

Navrhnout lze EZS drátové (novostavby před omítkami), bezdrátové (hotové objekty) nebo kombinované, ve výsledném čísle se cena pohybuje na přibližně stejné cenové hladině (drátová – náročnější instalace, bezdrátová – jednoduchá instalace, ale dražší prvky).

Pro malé a středně velké objekty používám nejčastěji ústředny a komponenty české firmy "JABLOTRON" (vyrábí se několik variant), která je z mých zkušeností v současné době jedničkou na našem trhu. Specializuje se právě na tyto typy objektů a vzhledem k ceně a variabilitě, záruce až 6 let a technické podpoře ji jednoznačně doporučuji. Zařízení Jablotron, ať již drátové, bezdrátové nebo kombinované vyniká velikou flexibilitou (stavebnicový systém), jednoduchostí ovládání, jak již systému samotného nebo možností ovládání dalších návazných zařízení (topení, světlo atd.), ručně nebo dálkově pomocí GSM telefonu.

Samozřejmostí je připojení alarmu na Váš mobilní telefon nebo na Pult centrální ochrany (PCO).

Lze připojit na PCO jaké-koli hlídací agentury nebo přímo na PCO Jablotron, kde je dnes tato služba nabízena na 6 měsíců zdarma bez dalších závazků do budoucna.

Zajišťuji kompletní montáž na klíč, včetně připojení na GSM telefon nebo PCO a poskytuji záruční i pozáruční servis na telefonním čísle po celých 24h, spokojenost zákazníka je na prvním místě.